Mirosław Zbrojewicz Vaderem w polskim Star Wars: Battlefront II!

Cały czas trwa możliwość zagrania w multiplayerową betę gry Star Wars: Battlefront II. Jeśli kogoś nakręciła na wychodzącą 16 listopada tego roku pełną wersję, to EA Polska dalej próbuje tę atmosferę zainteresowania podkręcać. Jak wiemy, tytuł pojawi się na naszym rynku w pełnej polskiej wersji językowej. Jeśli tak, to naturalnym chyba jest że każdego gracza najbardziej ciekawi kto i jak wypadnie przy dubbingu Darth Vadera. Dziś już wiemy, że rolę tę otrzymał pan Mirosław Zbrojewicz, który wcześniej miał już dwie okazję dubbingować ową postać. Robił to w grze LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy oraz w kinowym trzecim epizodzie sagi, Zemście Sithów.

Zobacz również: Orki na Domaniewskiej czyli Cenega fantastycznie reklamuje Śródziemie: Cień Wojny

Dla Zbrojewicza nie jest to oczywiście pierwsza rola dubbingowa w grze. Tylko w ostatnich miesiącach można było go usłyszeć min. w Horizon Zero Dawn czy Battlefieldzie 1. Ta jednak powinna odbić się dużo szerszym echem.

https://www.youtube.com/watch?v=dDRJjCWd9kE

Jeśli chcecie jeszcze sprawdzić betę gry, to jest po przedłużeniu dostępna do dziś. Premiera natomiast, tak jak wspomniałem w poprzednim akapicie, odbędzie się 16 listopada. Gra ukaże się na PS4, XONE oraz PC.

źródło: EA Polska / ilutracja wprowadzenia: EA Polska

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?