Darksiders III – oto koń Furii w nowym zwiastunie gry wideo!

Jesteście gotowi na trzecią część cyklu Darksiders? Otóż wytwórnia THQ Nordic tuż przed premierą kolejnej odsłony wysoce oczekiwanej gry, mającej miejsce już 27 listopada, wypuściło nowiusieńki trailer prezentujący omawianą produkcję. Znajdziecie go poniżej. Zaostrza apetyt, co nie? 

Zobacz również: Alien: Blackout – podczas The Game Awards zostanie zapowiedziana nowa gra z Obcym?

Tak więc nadeszła w końcu ta wielka dla wszystkich fanów omawianej serii chwila. Po ponad sześciu latach oczekiwania, mogą nareszcie ponownie wrócić do dobrze znanego im uniwersum. A co za tym idzie, kontynuować świetną historię przedstawioną w poprzedniczkach.  Warto tutaj dodać, że wspomniany okres był niezwykle burzliwy. Między innymi upadł sam wydawca gry – THQ. Z kolei twórcy pierwszych odsłon musieli się rozejść, ponieważ Vigil Games oficjalnie i nieodwołalnie zamknięto. Szczęśliwie nie był to koniec zarówno marki, jak i odpowiedzialnych za nią ludzi. Dlaczego? Otóż Vigil Games ostatecznie odrodziło się jako Gunfire Games, a to dzięki Nordic Games. Firma obecnie znana jest pod nazwą THQ Nordic.

O czym zaś opowiada sam zwiastun? Jak nietrudno się domyślić traktuje o Furii, czyli głównej bohaterce trzeciej odsłony. Protagonistka przemierza świat na swoim bezimiennym rumaku, który, sami przyznajcie, wygląda nieziemsko. Gra Darksiders III będzie dostępna na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: WCCFTECH.com / Ilustracja wprowadzenia – THQ Nordic

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?