Kudłaty jako… grywalna postać w Mortal Kombat 11!

Kudłaty – najlepszy przyjaciel Scooby-Doo, sympatyczny, poczciwy pacyfista… A może żądny krwi zabijaka, będący w stanie wyrwać kręgosłup samemu Goro albo i Shinnokowi?! Gracze chcą Kudłatego w najnowszym Mortal Kombat!

Mortal Kombat 11 swą premierę będzie miał dopiero w kwietniu, jednak już teraz budzi niemałe emocje wśród entuzjastów serii. Bijatyki wydawane przez Warner Bros. Interactive Entertainment słyną z różnorodnych postaci, często z innych uniwersów, które stają się dostępne niekiedy po zakupieniu DLC. Daleko zaszło to tym razem – kolejną postacią, która może wystąpić w serii tak samo brutalnych jak i wciągających bijatyk jest Shaggy Rogers, znany z seriali animowanych o Scooby-Doo.

Zobacz również: Wiedźmin w wersji RPG – starter dostępny za darmo!

Wprowadzenie Kudłatego do gry jest raczej mało prawdopodobne – WB ma prawa do postaci, jednak to postać z pozbawionych przemocy kreskówek dla dzieci, więc wytwórnia mogłaby się narazić niektórym środowiskom, wykorzystując Shaggy’ego w MK. Z drugiej strony… Kudłaty wcale nie jest taki zupełnie niewinny, na co może wskazywać jego ciągłe niemal rozluźnienie i chroniczne ataki gastro
Petycję podpisało już blisko 140 tysięcy osób? Tutaj możesz ją podpisać także Ty!

Ilustracja: kadr z serialu animowany Co nowego u Scooby’ego? (2002-2005)

Redaktor

Mały, szary człowiek. Tak podsumowałby go pewnie Adam Ostrowski. Albo też "bardzo dziwny, zaczarowany chłopiec" jak zrobiłby to Nat King Cole. Niepoprawny politycznie obserwator współczesności - świata, kina, książek i gier wideo.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?