Marvel’s Avengers – poznaliśmy szczegóły nadchodzącej bety!

Podczas drugiego wydania War Table dowiedzieliśmy się kilku informacji na temat oczekiwanej gry Marvel’s Avengers. Twórcy przybliżyli również, co będzie nam dane sprawdzić podczas sierpniowych beta testów.

Pierwsze beta testy mają wystartować już 7 sierpnia, choć te będą przeznaczone tylko dla wąskiego grona graczy, którzy zamówili grę w pre-orderze oraz posiadają PS4. Na szczęście potem będą mogli zagrać i pozostali zainteresowani. Podczas bety będziemy mogli zapoznać się z fragmentem kampanii fabularnej dziejącym się na moście Golden Gate, a także misjami superbohaterskimi. W trakcie beta testów można będzie sterować Iron Manem, Hulkiem, Czarną Wdową oraz Ms. Marvel.

Jeśli mowa o trybach sieciowych, to w kooperacji do nawet czterech graczy będziemy mogli wypróbować tryby takie jak: H.A.R.M. Room (rozgrywany w symulatorze treningowym), War Zone czy Drop Zone. Zainteresowani mogą zapisać się na betę na stronie Square Enix.

Dla przypomnienia rozpiska bety udostępniona jakiś czas temu:

  • 7-9 sierpnia – PlayStation 4 – dla preorderowców
  • 14-16 sierpnia – PlayStation 4 – dla wszystkich | Xbox One / PC – dla preorderowców
  • 21-23 sierpnia – otwarta beta dla wszystkich

Podczas drugiego War Table dowiedzieliśmy się także, że pierwszą postacią dodaną po premierze do gry będzie nie kto inny jak Clint Barton, znany także jako Hawkeye.

Zobacz również: Znamy sierpniową ofertę PS Plus!

Akcja gry zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM.

Gra Marvel’s Avengers pojawi się 4 września 2020 r. jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One, komputery PC, a także w usłudze Stadia. Pod koniec 2020 roku, gra otrzyma również wersje na konsole nowej generacji.

Źródło: YouTube/Marvel’s Avengers | Ilustracja wprowadzenia: Square Enix

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?