Nowe gry w usłudze GeForce NOW oraz obsługa funkcji NVIDIA Highlights w Dota 2

W ramach cotygodniowych aktualizacji biblioteki obsługiwanych gier w GeForce NOW firma NVIDIA dodała 9 tytułów. Dwa z nich dołączyły do usługi w dniu rynkowej premiery (Rogue Company oraz Rock of Ages 3: Make & Break). Tradycyjnie dodano również grę oferowaną za darmo każdego tygodnia przez Epic Games Store. W tym tygodniu biblioteka powiększyła się o Tacoma.

Użytkownicy usługi GeForce NOW mogą także korzystać z funkcji NVIDIA Highlights w kolejnej grze, a jest nią Dota 2, legendarna bezpłatna MOBA wydana przez Valve. Highlights wykorzystuje inteligentne rozpoznawanie wzorów i obrazów przez serwery w chmurze, aby automatycznie wykrywać i rejestrować kluczowe momenty rozgrywki. Dota 2 dołącza tym samym to takich tytułów jak Rocket LeagueApex Legends czy Destiny 2. Aktualna lista gier obsługujących Highlights  w GeForce NOW znajduje się tutaj. Wkrótce funkcja ta będzie dostępna w kolejnych tytułach oraz dla użytkowników korzystających z macOS.

Usługa strumieniowa GeForce NOW umożliwia płynną rozgrywkę w najbardziej wymagających tytułach PC na niemal każdym urządzeniu – słabym pececie, komputerze Mac, smartfonie z systemem Android, urządzeniu SHIELD TV, telewizorze z systemem Android TV, a już wkrótce również na Chromebooku.

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: GeForce NOW – sprawdzamy, czy innowacyjna usługa jest warta świeczki

Gier nie trzeba lokalnie instalować i są uruchamiane natychmiastowo po wybraniu danego tytułu z biblioteki. Użytkownicy usługi GeForce NOW czerpią korzyści z najwyższej wydajności zapewnianej przez sterowniki Game Ready. Obsługiwane są również tytuły wykorzystujące ray tracing w czasie rzeczywistym oraz technikę DLSS 2.0. NVIDIA dba również o to, aby gry w chmurze były na bieżąco aktualizowane i łatane.

Gry dodane do biblioteki GeForce NOW w tym tygodniu to:

  • Rock of Ages 3: Make & Break (premiera 21 lipca w Steam)
  • Rogue Company (premiera w ramach wczesnego dostępu 21 lipca w Epic Games Store)
  • Tacoma (za darmo w Epic Games Store do 30 lipca)
  • FTL: Faster Than Light (Epic Games Store)
  • Steep (Epic Games Store oraz Uplay)
  • SUPERHOT: Mind Control Delete
  • Subnautica: Below Zero (Epic Games Store)
  • Supreme Commander 2
  • The Wind Road

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?