Egzorcysta – aktorka znana z Deadpoola dołącza do obsady!

Brianna Hildebrand dołączyła do stałej obsady drugiego sezonu Egzorcysty. Młoda aktorka zagra Verity, jedno z dzieci w rodzinie zastępczej bohaterka granego przez Johna Cho. Hildebrand najlepiej znana jest z roli Negasonic Teenage Warhead w filmie Deadpool.

Zobacz również: Już jutro poznamy 13. Doctora!

W drugim sezonie serialu Tomas Ortega (Alfonso Herrera) i Marcus Keane (Ben Daniels) wyjadą z Chicago w poszukiwaniu zła. Tym sposobem znajdą się w okolicach Seattle, gdzie spotkają Andrew Kima (John Cho). Mężczyzna jest byłym psychologiem dziecięcym, który prowadzi dom dla pięciu problematycznych dzieci z systemu rodzin zastępczych. Kiedy jedno z nich zostaje zaatakowane przez bardzo silną moc, główni bohaterowie znajdą się na drodze do piekła. Alfonso Herrera oraz Ben Daniels są jedynymi aktorami z pierwszego sezonu, którzy powrócą w stałej obsadzie drugiego. Premiera została zaplanowana na 29 września tego roku. 

https://www.youtube.com/watch?v=5NH3ffAp9aA

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: Shutterstock

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?