CBS pracuje nad rebootem „Czarodziejek”!

Zbliża się 10. rocznica zakończenia serialu „Czarodziejki”, który opowiadał o trzech siostrach, posiadających magiczne zdolności. W związku z tym odżyły plotki i spekulacje, dotyczące możliwego rebootu serii. Jak wiadomo, trend cieszy się niesamowitą popularnością – pokazano już nowe odcinki „Z Archiwum X”, „Pełnej Chaty”, a zdjęcia rozpoczęły się już do „Kochanych Kłopotów”, „Skazanego na Śmierć” czy „Twin Peaks”. CBS zamówił scenariusz do pilotowego odcinka już w 2013 roku i wtedy Alyssa Milano (w serialu Phoebe Halliwell) wyszła z propozycją filmu telewizyjnego. Shannen Doherty (Pru Halliwell) była na tak. 

Ostatnio w wywiadzie na Entertainment Tonight, Milano powiedziała:

Wydaje się, że spotkanie obsady po latach jest nieuniknione. Myślę, że przy okazji tych wszystkich telewizyjnych powrotów, ktoś się tym zajmie, a my wszystkie jesteśmy zdecydowanie na tak. 

Wczoraj na Twitterze aktorka podkreśliła, że CBS faktycznie pracuje nad rebootem, ale bez oryginalnej obsady. Dodała jednak, że powrót do „Czarodziejek” byłby bardzo dobrym pomysłem, biorąc pod uwagę jakich oddanych i lojalnych fanów seria posiada. 

źrodło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?