„The Path” – kolejny plakat promujący serial stacji Hulu!

Do sieci trafił nowy plakat promujący nadchodzący wielkimi krokami serial platformy Hulu pt. „The Path”. Znajdziecie go poniżej.

The Path

Zobacz również: „The Path” – plakat promujący produkcję oraz materiał zza kulis serialu!

„The Path” opowie historię pewnej rodziny, która znajdzie się w samym centrum kontrowersyjnego kultu. Serial zatem skupi się na przedstawieniu zmagań rzeczonej familii z relacjami, wiarą oraz potęgą. Każdy z dziesięciu zaplanowanych epizodów będzie głębokim spojrzeniem dotyczącym wpływu wiary na nasze poczynania. Ponadto twórcy postarają się uświadomić widzom, co znaczy wybór pomiędzy życiem, jakie prowadzimy, a życiem, jakie chcielibyśmy wieść…

Serial stworzyła Jessica Goldberg, która będzie pełnić również funkcję producenta wykonawczego i scenarzysty wraz z Jasonem Katimsem i Michelle Lee.

Dziesięcioodcinkowa seria pt. „The Path” pojawi się na platformie Hulu już niebawem, a dokładniej rzecz ujmując 30 marca.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?