Feud – Sarah Paulson w kolejnym serialu Ryana Murphy’ego

Nie ulega wątpliwości, że Sarah Paulson jest ulubioną aktorką Ryana Murphy’ego. Aktorka zagrała kilka ról w American Horror Story, a ostatnio można ją było zobaczyć w świetnej kreacji w The People vs. O.J. Simpson. Teraz dołączyła do obsady kolejnej antologii serialowego twórcy – Feud. Tym razem Paulson wcieli się w nagrodzoną Oscarem Geraldine Page. 

Zobacz również: Ash kontra Martwe Zło – salutujący bohaterowie na nowym plakacie 2. sezonu

W pierwszej kolejności Feud skupi się na legendarnej rywalizacji pomiędzy gwiazdami kina – Joan Crawford i Bette Davis. W ich role, odpowiednio, wcielą się Jessica Lange i Susan Sarandon. Murphy przede wszystkim opowie o tym, jak aktorki w 1962 roku współpracowały razem nad filmem, który miał wskrzesić ich podupadające kariery. Rezultatem był obraz What Ever Happened to Baby Jane? i 5 nominacji do Oscara. Pilot serii częściowo oparto na scenariuszu Best Actress autorstwa Jaffe’a Cohena i Michaela Zama, który Murphy po prostu kupił. Producent wyreżyseruje część odcinków. 

Oprócz Lange, Sarandon i Paulson w obsadzie znaleźli się też: Alfred Molina, Stanley Tucci, Judy Davis, Dominic Burgess oraz Catherine Zeta-Jones. Zdjęcia mają rozpocząć się jesienią, a premiera planowana jest na 2017 rok. 

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: Shutterstock

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?