Andor – Ben Mendelsohn powróci do roli Orsona Krennica w serialu!

Dopiero co otrzymaliśmy informacje na temat Foresta Whitakera i jego udziału w serialu Andor, a tu kolejna obsadowa niespodzianka. Tym razem mowa o Benie Mendelsohnie aka Orson Krennic z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie!

Według portalu The Direct kolejny aktor powróci do swojej roli z uniwersum Star Wars! Tym razem będzie to Ben Mendelsohn, który w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie wcielił się w jednego z oficerów Imperium, Orsona Krennica! Aktor powróci do roli w serialu Andor, który skupi się na Cassianie Andorze, jednym z głównych protagonistów produkcji z 2016 roku. Nie wiemy jednak, czy rola ta będzie epizodyczna, czy może Krennic po raz drugi zostanie głównym antagonistą. Na więcej informacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Andor - Ben Mendelsohn powróci do roli Orsona Krennica w serialu!

Kadr z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Disney

Zobacz również: She-Hulk – Jameela Jamil dołącza do obsady serialu jako główna antagonistka!

Produkcja będzie rozgrywać się pięć lat przed bitwą o Yavin (5BBY) – czyli siłą rzeczy także i filmu Łotr 1, którego finał miał w końcu miejsce tuż przed początkiem Nowej nadziei. Przekonamy się zatem, jak bardzo w powijakach znajdowała się wtedy Rebelia. Andor najpewniej będzie szpiegowską produkcją, koncentrującą się na motywie wczesnej siatki szpiegowskiego Rebelii i życiu w konspiracji Cassiana Andora. Głównym reżyserem projektu został Toby Haynes. Seria będzie się składać z 12 epizodów. Ponadto na stołku reżyserskim zasiądą również Ben Caron oraz Susanna White. Z kolei scenariuszem zajmą się Stephen Schiff i Tony Gilroy.

Premiera serialu Andor planowana jest na 2022 rok. Produkcja trafi na platformę streamingową Disney+.


Źródło: thedirect.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?