Bastion – pierwszy zwiastun serialu na podstawie znakomitej powieści Stephena Kinga!

I wreszcie możemy zobaczyć pierwsze materiały przedstawiające serial na bazie być może najlepszej powieści Stephena Kinga.

Za adaptację książki odpowiada stacja CBS. Bastion to powieść utrzymana w klimatach postapokaliptycznych. W wyniku pomyłki wojskowego komputera, z zamkniętego ośrodka wydostaje się groźna bakteria. W zatrważającym tempie zabija ona większość ludzi na świecie. To właśnie proces upadku cywilizacji był wątkiem, który zajmował połowę objętości obszernej książki. Pośród chaosu i śmierci, pojawili się jednak nieliczni ocaleni. Z niewiadomych powodów, część ludzi była odporna na groźną broń biologiczną. Po pewnym czasie zaczęli zbijać się w grupę i odbudowywać swoje życia. Daleko od nich, zbierała się jednak inna, groźniejsza gromada.

Zobacz również: Szefowie Disneya byli przerażeni pomysłem Deppa na rolę Jacka Sparrowa

Bastion będzie 10-odcinkową serią. Oprócz Skarsgårda, na ekranie zobaczymy Jamesa Marsdena, Amber Heard, Grega Kinneara, Whoopi Goldberg, Henry’ego Zaga, Jovana Adepo, Owena Teague, Brada Williama Henke i Daniela Sunjata. Za scenariusz odpowiadają Josh Boone i Ben Cavell. Boone jest również reżyserem serialu. Ostatni odcinek został jednak rozpisany przez samego Stephena Kinga. Ma on posiadać również inne zakończenie niż książkowy pierwowzór.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?