Clarice – pełny zwiastun serialowego sequela Milczenia owiec

Stacja CBS zaprezentowała pełny, dwuminutowy zwiastun serialu kryminalnego Clarice, który jest kontynuacją filmowej adaptacji powieści Milczenie owiec.

Clarice rozgrywa się w rok po wydarzeniach znanych z Oscarowego Milczenia owiec. W serialu poznamy nieznaną i nieopisaną nigdzie indziej historię agentki FBI Clarice Starling. W odcinkach będziemy mogli obserwować jak doświadczona już bohaterka wraca do pracy i poluje na kolejnych niebezpiecznych morderców i przestępców seksualnych oraz lawirować wokół politycznych rozgrywek w stolicy. Warto dodać, że nie będzie to tzw. serial proceduralny, a producenci serialu nie zdobyli praw autorskich do postaci Hannibala Lectera i nie mogą wspominać o tej postaci w fabule.

Zobacz również: Najlepsze seriale 2020 roku okiem Katarzyny Janickiej

W roli głównej zobaczymy Rebeccę Breeds (Originals), która będzie kolejną aktorką po Jodie Foster i Julianne Moore wcielającą się w postać słynnej detektyw. Na małym ekranie partnerować jej będą Marnee Carpenter, Devyn Tyler, Michael Cudlitz, Lucca de Oliveira, Kal Penn czy Nick Sandow. Twórcami produkcji są Alex Kurtzman oraz Jenny Lumet.

Clarice zadebiutuje 11 lutego 2021 roku i emitowany będzie w amerykańskiej telewizji CBS. Pierwszy sezon liczyć będzie 10. odcinków.

Źródło: youtube.com  / ilustracja wprowadzenia: fot. CBS

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?