Euforia – teaser pierwszego odcinka specjalnego!

Niedawno fani produkcji HBO otrzymali dwa plakaty promujące pierwszy z dwóch odcinków specjalnych. Teraz Zendaya podzieliła się pierwszym teaserem danego odcinka.

Pierwszy odcinek napisany i wyreżyserowany przez Sama Levinsona, nazywać się będzie, Kłopoty nie trwają wiecznie. Skoncentruje się on na Rue (Zendaya), którą obserwujemy podczas obchodów Świąt Bożego Narodzenia, po tym jak Jules (Hunter Schafer) zostawiła ją na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu. W odcinku zobaczymy także Colmana Domingo, który wystąpił w pierwszym sezonie serialu. Poniżej znaleźć możecie pierwszy teaser:

Zobacz również: Euforia – recenzja 1. sezonu. Gorzki smak młodości!

Produkcja HBO Euforia otrzymała w tym roku trzy nagrody Primetime Emmy, w tym dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym (Zendaya), za najlepszą współczesną charakteryzację (naturalną) oraz za najlepszą oryginalną muzykę i słowa (Labrinth – All For Us).

Premiera pierwszego specjalnego odcinka serialu Euforia odbędzie się 7 grudnia w HBO GO. Data premiery drugiego epizodu zostanie ogłoszona wkrótce. Oba odcinki specjalne zostały przygotowane z uwzględnieniem wszystkich procedur bezpieczeństwa związanych z COVID-19.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?