Falcon & Winter Soldier – w serialu pojawią się konsekwencje działań Hawkeye’a z Endgame?

Póki premiera produkcji nadal nie jest pewna, warto zwrócić uwagę na pewną ciekawą możliwość związaną z fabułą Falcon & Winter Soldier.

Otóż na podstawie castingowej listy zamieszczonej na IMDb można wywnioskować, że w jednym z odcinków serialu pojawią się członkowie Yakuzy. Jedyne pojawienie się tej organizacji  w MCU miało miejsce w Avengers: Koniec gry, kiedy to Hawkeye (a w zasadzie wtedy Ronin) zajmował się eksterminacją wszystkich tych, którzy nie zasłużyli na ocalenie po „pstryknięciu” Thanosa. Być może zatem działania Bartona ujrzą swoje konsekwencje właśnie w serialu Disney Plus.

kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Zobacz również: Hawkeye – Hailee Steinfeld jednak nie będzie Kate Bishop?

Falcon & Winter Soldier pokaże widzom losy obu bohaterów po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Najprawdopodobniej przeciwwagą dla nich stanie się „państwowy” heros, czyli U.S. Agent. Na ekranie zobaczymy także powracającego Barona Zemo, w którego wciela się ponownie Daniel Bruhl. Znowu pojawi się również postać Sharon Carter granej przez Emily VanCamp. Serial będzie obejmował sześć odcinków.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?