Our Flag Means Death – Taika Waititi zagra Czarnobrodego w serialu HBO Max!

Reżyser i aktor, Taika Waititi, dołączył do obsady serialu Our Flag Means Death! Wcieli się on w jednego z najbardziej znanych piratów w historii – Czarnobrodego.

Czasopismo The Hollywood Reporter donosi, że reżyser filmu Thor: Ragnarok i Jojo Rabbit dołączył do obsady serialu Our Flag Means Death! W nim wcieli się w Czarnobrodego, legendarnego pirata, którego iteracje widzieliśmy już w m.in. Piratach z Karaibów: Na nieznanych wodach. Czy Taika Waititi okaże się być tak samo dobry w roli pirata jak Ian McShane? Po słowach showrunnera serialu, Davida Jenkinsa, na pewno możemy na to liczyć.

Nasz Czarnobrody jest legendą, kochankiem, wojownikiem, geniuszem taktycznym, poetycką duszą i trochę szaleńcem. Tylko jeden człowiek, może zagrać tę rolę, i jest to świetny Taika Waititi. Jesteśmy niezmiernie zachwyceni, że [Taika] postanowił przywdziać tę brodę.

Our Flag Means Death - Taika Waititi zagra Czarnobrodego w serialu HBO Max!

Taika Waititi

Zobacz również: Green Lantern – rola Guya Gardnera została obsadzona!

Our Flag Means Death bazować będzie na historycznej postaci. Stede Bonnet wywodził się z bogatej rodziny na Barbados. Bezpośrednią przyczyną jego zawędrowania na piracką ścieżkę były problemy w małżeństwie. Bonnet zapamiętany został jako jeden z najgorszych znanych korsarzy. Zanim stracił załogę na rzecz słynnego Czarnobrodego, wielokrotny był łapany i pokonywany przez kolonialne siły angielskie. Ostatecznie powieszono go w Charles Town.


Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?