Green Lantern – rola Guya Gardnera została obsadzona!

Nadchodzący serial DC o Korpusie Zielonych Latarni, zdaje się powracać do życia. Już od jakiegoś czasu nie słyszeliśmy nic konkretnego o produkcji. Aż do dzisiaj…

Według serwisu Deadline, Finn Wittrock znany m.in. z serialu American Horror Story czy Ratched, dołączył do obsady serialu Green Lantern. Aktor wcieli się w rolę ziemiańskiego członka Korpusu Zielonych Latarni, Guya Gardnera! Jeśli nie do końca wiecie, kim jest Gardner, to całe szczęście kilka miesięcy temu otrzymaliśmy opis tej oto postaci:

Guy Gardner: Biały, trzydziestoletni mężczyzna, o dużej masie męskości tak jak w komiksach. Guy jest uosobieniem hiperpatriotyzmu z lat 80. zeszłego wieku, który zrodził Hulka Hogana i Rambo. Aczkolwiek, Guy nadal jest sympatyczny. Może zachowywać się głupkowato, ale nie jest głupkiem. Guy kocha swoją córkę i żonę, całym swoim imprezującym, porywczym sercem. Ale jak u wielu samców alfa, prowadzi go głęboki nurt bólu.

Green Lantern - rola Guya Gardnera została obsadzona!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Lucyfer – zwiastun drugiej części 5. sezonu już w sieci!

Produkcja serii Green Lantern HBO Max ma rozpocząć się latem tego roku w Los Angeles.

Jak ujawnia serwis Variety, nowy serial HBO Max będzie się składać z 10 odcinków, z czego każdy będzie trwać ok. godzinę. Nad produkcją będą czuwać Seth Grahame-Smith („Mroczne cienie”, „LEGO Batman: Film”) i  Marc Guggenheim, czyli współtwórca pełnometrażowej adaptacji komiksu z 2011 (w której w Hala Jordana wcielił się Ryan Reynolds).


Źródło: deadline.com, illumienerdi.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?