Advertisement
Advertisement

Aurora Films z okazji 10 urodzin organizuje PRZEGLĄD FILMÓW

Dystrybutor kina artystycznego Aurora Films obchodzi w tym roku dziesięciolecie istnienia. Z tej okazji planuje przez cały 2021 różnego rodzaju działania mające uczcić ten jubileusz. Już w najbliższym czasie, tj. 26 lutego ruszy PRZEGLĄD FILMÓW, który odbędzie się na platformie kin studyjnych MOJEeKINO.PL. Przez 10 dni widzowie zobaczą 30 filmów, w tym 10 przedpremier. Bilet na każdy seans kosztować będzie 10 pln. 

10 lat, 10 dni, 3 sekcje w każdej 10 filmów, bilet za 10 PLN. Tak wyglądać będzie PRZEGLĄD FILMÓW z okazji jubileuszu Aurora Films. Na swój jubileusz Aurora przygotowała niespodziankę dla widzów w postaci Przeglądu najlepszych filmów.

Od 26 lutego przez 10 dni widzowie będą mogli świętować wraz z dystrybutorem w wirtualnych salach kinowych na platformie MOJEeKINO.PL. W tym czasie pokazanych zostanie 30 filmów w trzech sekcjach. W każdym paśmie znajdzie się oczywiście 10 filmów. A widzowie codziennie będą mogli zobaczyć 3 filmy, każdy z nich dostępny będzie przez 48 godzin.

Od marca Przegląd ruszy w Polskę i wybrane filmy będzie można oglądać stacjonarnie w kinach.

Zobacz również: O wszystko zadbam – recenzja filmu. Czy zawsze warto dążyć do celu?

Aurora Films

fot: materiały prasowe/Aurora Films

PASMA:
  • (O)LŚNIENIA czyli SUBIEKTYWNY WYBÓR. To pasmo, w którym pokazane zostaną filmy wybrane przez zespół Aurora Films. Jak mówią pracownicy dystrybutora, przy wyborze kierowali się zasadą, że film musiał zapaść im głęboko w pamięć, chwycić za serce lub zbulwersować.
  • TOP 10 czyli NAJCHĘTNIEJ OGLĄDANE FILMY. Tutaj będzie można zobaczyć największe przeboje dystrybutora, bez których nie da się żyć, i często się do nich wraca.
  • PRZEDPREMIERY czyli TO CZEGO NIE BYŁO JESZCZE W KINACH. Jak sama nazwa wskazuje, ta sekcja to filmy, które nie miały jeszcze kinowej premiery.
Aurora Films

fot: materiały prasowe/Aurora Films

Zobacz również: Kino Nowe Horyzonty startuje z własną platformą VOD!

W czasie PRZEGLĄDU pokazane zostaną starsze filmy, których nie można już nigdzie obejrzeć, m.in. PIETA koreańskiego skandalisty Kim Ki-duka, ZAMIESZKAJMY RAZEM niegrzeczną komedię z legendami światowego kina czy HASTA LA VISTA!, film który stał się w 2012 roku jedną z największych sensacji w europejskich kinach.

Widzowie zobaczą także zdobywców Złotych Niedźwiedzi, których Aurora Films ma w swoim dorobku całkiem sporo, m.in. DUSZA I CIAŁO, FUOCOAMMARE. OGIEŃ NA MORZU film mistrza dokumentu społecznego Gianfranca Rosiego czy nagrodzony na ostatnim festiwalu w Berlinie irański dramat ZŁO NIE ISTNIEJE.

Oczywiście muszą być też nowości, a wśród nich pokazane zostaną m.in. MOJA CUDOWNA WANDA szwajcarski komediodramat z Agnieszką Grochowską w roli głównej, INTRUZ pokazywane na ubiegłorocznym Berlinale argentyńskie kino grozy oraz NARCYZ I ZŁOTOUSTY olśniewająca ekranizacja powieści niemieckiego noblisty Hermana Hessego.

Szczegółowy program pod linkiem: 10 LAT AURORA FILMS – MOJEeKINO.PL

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/Aurora Films

Fan westernów, kina noir i lat 80. Woli pisać o filmach niż o sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?