Kino Nowe Horyzonty startuje z własną platformą VOD!

Już w najbliższy piątek, czyli 26 lutego 2021 roku, zadebiutuje nowa platforma VOD. Na platformie Nowe Horyzonty pojawi się ponad 200 starannie wyselekcjonowanych filmów.

Nowe Horyzonty VOD to platforma stworzona przez zespół Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, American Film Festival i MFF Kino Dzieci, we współpracy z dystrybutorem Gutek Film, który jest partnerem projektu.

Na platformie będzie można obejrzeć m.in. niedostępne nigdzie indziej filmy, które zwyciężyły ostatnie edycje Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty. Będą to Metamorfoza ptaków, Przynęta, Holiday czy Dau. Natasza. Poza tym na platformie pojawią się produkcje twórców takich jak Agnieszka Holland, Pedro Almodóvar czy Alice Rohrwacher.

Zobacz również: QUIZ: Rozpoznaj produkcje, w których wystąpiła Kate Winslet!

Filmów będzie przybywać, a do końca roku w ofercie ma być ich około 500. 26 lutego 2021 roku o godzinie 18:30 odbędzie się studio live, podczas którego twórcy platformy opowiedzą o projekcie. Transmisję będzie można obejrzeć na facebookowych profilach Nowych Horyzontów i Kina Dzieci.

Jak czytamy na stronie Nowych Horyzontów:

Wystarczy wejść na stronę nowehoryzonty.pl/vod (adres będzie aktywny od 26 lutego), wybrać film, założyć darmowe konto (lub zalogować się na istniejące w serwisie nowehoryzonty.pl) i wykupić dostęp. Koszt pojedynczego dostępu zaczyna się od 7,90 zł; za tytuły pokazywane premierowo wystarczy zapłacić 9,90 zł; filmy dostępne ekskluzywnie na NH VOD kosztują 12,90 zł. Zakupiony film można zacząć oglądać w dowolnym momencie (seans trzeba dokończyć w ciągu 48 godzin od momentu kliknięcia w przycisk „Oglądaj”). Zakup pojedynczego dostępu jest możliwy bezpośrednio na stronie każdego z filmów.

 

Dobre kino lubi towarzystwo. Na start platformy przygotowaliśmy specjalną ofertę: 49 zł za zestaw 15 filmów lub 89 zł za zestaw 30 filmów. Kupując zestaw można wybierać filmy spośród 216 tytułów objętych promocją. Po jej wygaśnięciu zostanie wprowadzona stała promocja umożliwiająca zakup 5 filmów z całego katalogu w cenie 40 zł. Wszystkie tytuły objęte promocją będą specjalnie oznaczone na platformie NH VOD.


Źródło: nowehoryzonty.pl / Ilustracja wprowadzenia: Facebook Nowe Horyzonty

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?