Rusza Movies Room Podcast! Słuchajcie naszych rozmów o kinie i telewizji!

Przedstawiamy Movies Room Podcast! Oto nowy program redakcji moviesroom.pl prowadzony przez redaktora naczelnego portalu – Tomasza Rewersa. W pierwszym odcinku wraz z Kubą Koiszem – redaktorem prowadzącym podcast Fight Room rozmawiamy o fenomenie filmu Joker.

Z tej okazji przygotowaliśmy również dla Was wyjątkowy konkurs, w którym wygrać możecie nową grę karcianą z uniwersum DC – Pojedynek superbohaterów! Wystarczy w komentarzu pod filmem na YouTubie odpowiedzieć na pytanie, kto według Was był najlepszym Jokerem. Na odpowiedzi macie czas do czwartku 17.10.19!

Zobacz również: Pojedynek superbohaterów – najnowsza karcianka DC w Polsce!

Zapraszamy do subskrybowania kanału oraz sprawdzania naszego drugiego podcastu – Fight Room, w którym redaktor Kuba Koisz przeprowadza rozmowy z intrygującymi personami świata kultury i nie tylko!

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?