Co obejrzeć po: Kac Vegas. Filmy podobne do kultowej komedii

Kac Vegas to jedna z najlepszych i najpopularniejszych komedii XXI wieku. Przedstawiamy filmy podobne do Kac Vegas!

Nie każdemu tego typu humor podejdzie, niemniej jednak Kac Vegas to jedna z najbardziej kultowych komedii XXI wieku. Pewne elementy produkcji do dziś są wykorzystywane przez kolejnych filmowców – w końcu Hollywood to mistrzowie recyklingu. Jeżeli nie macie ochoty oglądać kontynuacji filmu (bądź już macie je za sobą), prezentujemy kilka ciekawych opcji, które są podobne do hitu Todda Phillipsa, późniejszego reżysera Jokera. Znajdziecie tutaj utrzymane w lekkim nastroju produkcje o szalonych imprezach, Las Vegas, wieczorach kawalerskich oraz przede wszystkim kumpelskie komedie – idealne do wspólnych posiedzeń ze znajomymi.

Zobacz również: Gwiazda Kac Vegas ma złą wiadomość dla czekających na czwartą część


FILMY PODOBNE DO KAC VEGAS

Stary, gdzie moja bryka

Filmy podobne do Kac Vegas zaczynamy produkcją z Ashtonem Kutcherem, która jest dość mocno utrzymana w duchu Kac Vegas. Podobnie jak tam, mamy kumpli, którzy po ostrej imprezie muszą zlokalizować swój samochód, w którym zostawili prezenty dla dziewczyn i tym samym zrehabilitować się w ich oczach.

Wieczór kawalerski

Cofamy się do 1984 roku, by zobaczyć, jak młody Tom Hanks baluje. Wciela się bowiem w przyszłego pana młodego, którego kumple organizują mu wieczór kawalerski. Problemy zaczynają się, gdy jego nieprzychylny przyszły teść stara się mu przeszkodzić w ożenku, podsuwając rywala…

Co się wydarzyło w Las Vegas

Ponownie Ashton Kutcher – tym razem u boku Cameron Diaz w komedii romantycznej. Tak jak w Kac Vegas, chodzi o jeden szalony wieczór, w tym przypadku doprowadzający do ślubu dwojga osób. Co więcej, jedno z niespodziewanych małżonków wygrywa małą fortunę kosztem tego drugiego. Oczywiście prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

filmy podobne do kac vegas

Druhny

Judd Apatow stworzył swojego rodzaju Kac Vegas dla kobiet (choć oczywiście z pewnymi różnicami) – nie mogliśmy więc tego pominąć. Film opowiada o, jak z samego tytułu wynika, grupie druhen, które wybierają się wspólnie do samego Las Vegas, by trochę się zabawić. Humor jest momentami nawet bardziej podkręcony niż w produkcji Phillipsa, więc niech czują się ostrzeżeni wrażliwsi widzowie.

Projekt X

Dla wielu straszny chłam, dla innych – czysty odlot. Ocenę pozostawiamy Wam, natomiast zamieszczamy ją jako ostatnią polecankę z kategorii filmy podobne do Kac Vegas. Zupełnie jak w poprzednich produkcji to kumpelska komedia o imprezie, jednak z nieco młodszym towarzystwem oraz zastosowaniem kamery cyfrowej. Miłej zabawy!

filmy podobne do kac vegas


Podobał Ci się tekst przedstawiający filmy podobne do Kac Vegas? Oto inne artykuły z tej serii:

Co obejrzeć po: Bridgertonowie. Seriale podobne do kostiumowego hitu Netflix Original

Co obejrzeć po: Lupin. Seriale podobne do kryminału Netflix Original

Co obejrzeć po: Gambit królowej. Filmy i seriale podobne do produkcji o genialnej szachistce

Co obejrzeć po: W strefie wojny. Filmy podobne do SF Netflix Original

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?