Avengers: Koniec gry – reżyser potwierdza, że kontuzja jednego z Avengerów jest permanentna

Uwaga: news zawiera spoilery z filmu Avengers: Koniec gry.

Avengers: Koniec gry zdążył nastręczyć całkiem sporo pytań, na które regularnie odpowiadają twórcy produkcji.

Tym razem chodzi o sytuację, w której Profesor Hulk użył wszystkich Kamieni Nieskończoności, aby odwrócić pstryknięcie Thanosa z finału Wojny bez granic. Tak wielka moc zdołała poranić nawet kogoś tak potężnego jak on. Oczywistym było pytanie fanów, czy taka kontuzja była stała. Odpowiedzią służył Joe Russo:

Stracił ramię. Stracił Natashę. To już nie powróci (…) Sam nie wiem, to interesujące. To permanentne obrażenia, tej samej natury do tych, które widzieliśmy u Thanosa. Są nieodwracalne. Jego ramię, jak mogliście zauważyć, jest dużo chudsze i sczerniałe. Stracił mnóstwo sił.

Avengers

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – jedno z bardziej widowiskowych starć w wersji LEGO!

Avengers: Koniec Gry to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU oraz czwarta odsłona cross-overowej sagi Avengers. W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi. Herosi mieli na celu udaremnienie planu złoczyńcy polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje marzenie o perfekcyjnej równowadze w kosmosie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem.

Aktualna obsada widowiska składa się z następujących gwiazd: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Don Cheadle, Bradley Cooper, Danai Gurira, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan i Josh Brolin. Za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo, a scenariusz przygotowali Christopher Markus i Stephen McFeely. Film trwać będzie około trzy godziny.

Premiera superprodukcji nastąpiła 25 kwietnia. Dzień wcześniej pojawiły się też pokazy przedpremierowe.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?