Disney zapowiada Dziadka do orzechów malowniczym plakatem

Disney zaprezentował nowy plakat filmu pt. Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa. Premiera produkcji zaplanowana jest na 2 listopada 2018 roku.

Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa Disneya to adaptacja słynnego baletu Piotra Czajkowskiego z XIX wieku, którego zralizowano na podstawie krótkiej opowieści Dziadek do orzechów E T. A. Hoffmanna z 1816 roku. Ukazuje ona historię lalki należącej do małej dziewczynki obudzonej do życia w Wigilię razem ze szlachetnym dziadkiem do orzechów, który postanawia ją uchronić przed złowieszczą armią myszy. W filmie Dziadek do Orzechów i Cztery Królestwa Clara musi odzyskać magiczny klucz, by otworzyć prezent od swojego dziadka chrzestnego (Freeman). Wyrusza więc w wyprawę do Krainy Płatków Śniegu, Kwiatów, Słodyczy oraz wzbudzającego złe przeczucia Czwartego Wymiaru rządzonego przez Mother Ginger.

Obsada: Mackenzie Foy jako Clara, Keira Knightley – Wróżka z Cukrowej Łąki, Morgan Freeman – Drosselmeyer, Helen Mirren – matka Ginger, Misty Copeland. Reżyserem filmu jest Lasse Hallstrom (Moje pieskie życieWbrew regułom), a scenariusz przygotował Ashleigh Powell.

Źródło: Coomingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materialy prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?