Minął rok od premiery Avengers: Koniec gry! Zobacz usunięte sceny!

Rok temu odbyła się premiera najbardziej kasowego filmu w historii kina – Avengers: Koniec gry. Z okazji rocznicy tego bez wątpienia wielkiego widowiska prezentujemy Wam w jednym miejscu wszystkie usunięte i alternatywne sceny z produkcji Marvela!

Hołd dla Iron Mana:

Rocket i Thor na Asgardzie:

Tony Stark i strzyżenie Rocketa:

Morgan Stark w Soul World:

Wspomnienia Kapitana:

Hulk poznaje Starożytną:

Thor żegna Valkirie:

Tony, Pep i jagody:

 

Alternatywne poświęcenie Czarnej Wdowy:

Dodana do filmu w wersji rozszerzonej scena po napisach i hołd dla Stana Lee:

Avengers: Koniec Gry to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU oraz czwarta odsłona cross-overowej sagi. W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi. Herosi mieli na celu udaremnienie planu złoczyńcy polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje marzenie o perfekcyjnej równowadze w kosmosie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem.

Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w polskich kinach zadebiutował 25 kwietnia ubiegłego roku, w innych krajach premierę miał już dzień wcześniej 24 kwietnia.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?