Planeta Singli 2 – zwiastun kontynuacji polskiej komedii romantycznej

Na miesiąc przed premierą ujawniono oficjalny zwiastun Planety Singli 2. Pierwsza część przyciągnęła w 2016 roku do kin prawie 2 miliony widzów w Polsce. Czy sequel powtórzy sukces?

Opis dystrybutora: Związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Zobacz również: Serce nie sługa – recenzja mocnego kandydata na najgorszy film roku!

Do swoich ról w Planecie Singli 2 powrócą Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz, Piotr Głowacki. Do obsady dołączyła również Izabella Miko. W produkcji zobaczymy również: Kamila Kulę, Karola Strasburgera,  czy Witolda Paszta. Na stanowisku reżysera nie zasiądzie Mitja Okorn, który obecnie pracuje w Hollywood nad filmem Life in a Year. Jego miejsce zajął Sam Akina, współautor scenariusza pierwszej części oraz kontynacji, którą napisał wspólnie z Jules Jones.

Premiera drugiej części zaplanowana została na 9 listopada 2018 roku. Równocześnie nagrywana jest trzecia odsłona filmu, która w kinach pojawić się ma 8 lutego 2019 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?