Scarlett Johansson potwierdza status Czarnej Wdowy

Choć wiemy, co stało się z tą bohaterką w trakcie Avengers Endgame, a film Czarna Wdowa dawno już został zapowiedziany jako produkcja dziejąca się nieco wcześniej, niektórzy fani wciąż mają nadzieję, że jednak jej powrót zostanie sensacyjnie zapowiedziany. Sama zainteresowana postanowiła zabrać na ten temat głos.

Scarlett Johansson jest obecnie w trakcie promowania Jojo Rabbit Taiki Waititiego. Ostatnio wystąpiła w show Jimmy’ego Fallona i wypowiedziała się na temat pierwszej kobiety wśród kinowych Avengers i swojego nowego filmu.

Mówiąc szczerze, przyniosło mi to pewne zamknięcie, jako że byłam nieco wstrząśnięta po ostatnich wydarzeniach [Avengers: Endgame], emocjonalnie i dosłownie… Jest jeszcze kilka rzeczy do omówienia, ale śmierć postaci jest zdecydowanie pewna. Są z pewnością ludzie, którzy w nią nie wierzą i próbują przekonywać, że moja postać tak naprawdę nie zmarła. To jest możliwe tylko w jakimś alternatywnym uniwersum. Ale nie, śmierć mojej bohaterki jest ostateczna.

czarna wdowa film mcu plakat

fot. Andy Park/Marvel Studios

Zobacz również: The Mandalorian – są pierwsze opinie o serialu!

Za kamerą produkcji stanie Cate Shortland, która będzie mogła liczyć na aktorskie usługi: Scarlett Johansson (Natasha Romanoff/Czarna Wdowa), Florence Pugh (Yelena Belova/Czarna Wdowa), Davida Harboura (Alexiei Shostakov/Red Guardian), Rachel Weisz (Melina/Czarna Wdowa) oraz Raya Winstone’a, O-T Fagbenle i Oliviera Richtersa. Scenariusz przygotowali Jac Shaeffer oraz Ned Benson.

Czarna Wdowa, będąca częścią 4. Fazy Marvel Cinematic Universe, zadebiutuje w polskich kinach 1 maja 2020.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?