Advertisement
banner

The Suicide Squad – znamy tytuł roboczy filmu! Zapraszamy do legendarnego Miasta Złota!

Zdjęcia do filmu The Suicide Squad w reżyserii Jamesa Gunna rozpoczną się już niebawem, a dokładniej rzecz ujmując we wrześniu. Oczekiwania wobec produkcji są wysokie, tak więc możemy być pewni, iż do daty premiery obrazu twórcy będą nas raczyć przeróżnymi, interesującymi materiałami promocyjnymi.

Legion samobójców

Fot.: Warner Bros.

Zobacz również: Rachel Weisz w adaptacji powieści Lanny!

Niemniej wrzawa wokół projekt już jest duża. Nie ma się czemu dziwić, ostatnio dość wiele się dzieje w związku z realizowanym dziełem. Najważniejszą informacją, jak do tej pory, wydaje się odejście z pokładu produkcji utalentowanego Willa Smitha. Jego zastępcą został znany z serii Thor Idris Elba. Ponadto zmienił się skład tytułowego Legionu Samobójców. Tym razem, miedzy innymi, zobaczymy w jego szeregach takie postacie jak King Shark czy Polka-Dot Man. Niemniej nie o tym chciałem mówić. Ostatnio portal Production Weekly ujawnił roboczy tytuł projektu. Brzmi on w następujący sposób: El Dorado.

Choć nie jest jasne, w jaki sposób legendarne Miasto Złota wpisuje się w narrację filmu, to intryguje fakt, że tytuł roboczy został wybrany w pierwszej kolejności. Nie sądzicie? Przecież wiele tytułów produkcyjnych nie ma większego wpływu na końcowy wygląd oglądanego przez nas obrazu. Niemniej nie byłoby teraz dla nas wielkim zaskoczeniem, gdyby omawiany projekt był opowieścią o grupie indywiduów uważających samych siebie za elitę, której należy się dominacja nad światem.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?