Uncharted – wiemy, kiedy i gdzie rozpoczną się zdjęcia?

Ogrom problemów nakładający się na ten projekt najwyraźniej zaczyna ustępować na rzecz konkretnych planów, które wreszcie przestają się walić.

Dwa miesiące temu Travis Knight został ogłoszony reżyserem produkcji i o dziwo wydaje się, że tak już pozostanie. Co więcej, Discussing Film donosi, że zdjęcia do Uncharted mają ruszyć już w lutym przyszłego roku w Berlinie. Co więcej, jeszcze przed końcem 2019 roku mamy poznać resztę obsady. Jeżeli choć część tych pogłosek jest prawdziwa, będzie to mocny krok naprzód.

Uncharted

Zobacz również: Trent Reznor i Atticus Ross zrobią muzykę do filmu Pixara!

Ekranizacja gry będzie opowiadała historię młodego Nathana Drake’a-potomka wielkiego podróżnika, Sir Francisa Drake’a, który szkoli swoje umiejętności pod okiem swojego mentora Sully’ego. Idąc śladami wielkiego przodka, młodzieniec poświęca życie przeżywaniu przygód i rozwiązywaniu zagadek.

Prace nad filmem przeciągają się od wielu lat. Stanowisko reżysera odrzucali m.in. David O. Russell czy Shawn Levy.

Źródło: Discussing Film / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?