Trent Reznor i Atticus Ross zrobią muzykę do filmu Pixara!

Dwaj panowie od lat zachwycają swoimi kompozycjami w kolejnych produkcjach, ale tym razem idą w zupełnie nowe dla nich rejony.

Mistrzowie industrialnych dźwięków zabiorą się za Soul, nową animację od Pixara, co – biorąc pod uwagę dotychczasowe tony ich dotychczasowego dorobku – brzmi dość egzotycznie. Wie o tym Trent Reznor, który w rozmowie dla Rolling Stones przyznał, że świadomie wychodzą ze strefy komfortu, by zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Dodał, że wraz ze swoim współpracownikiem szukają projektów, w których mogą się czegoś nauczyć, zamiast szukać czegoś według prawdopodobieństwa sukcesu w box office.

Reznor

Fot. Pixar

Zobacz również: The Mandalorian – nowa zapowiedź ukazuje galaktykę pogrążoną w chaosie

Soul będzie miało premierę 29 czerwca 2020 roku. Muzykę, którą robią Reznor i Atticuss, możecie usłyszeć w trwającym obecnie serialu Watchmen.

Źródło: Rolling Stone / Ilustracja wprowadzenia: Pixar

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?