Venom – nowe zdjęcia z filmu!

Wytwórnia Sony Pictures udostępniła trzy nowe zdjęcia promujące wysoce oczekiwany film pt. Venom. Fotosy znajdziecie poniżej.

Kadr z filmu Venom

Fot.: Sony

Kadr z filmu Venom

Fot.: Sony

Kadr z filmu Venom

Fot.: Sony

Zobacz również: Chilling Adventures of Sabrina – zdjęcia ukazujące bohaterów serialu!

Tom Hardy wciela się w Eddiego Brocka, czyli gospodarza dla Venoma. W obsadzie filmu znajdują się ponadto następujące gwiazdy: Michelle Williams, Riz Ahmed, Jenny Slate, Scott Haze, Reid Scott i Woody Harrelson.

Venom pochodzi bezpośrednio od marvelowskiego uniwersum wytwórni Sony, a co za tym idzie, nie będzie spin offem Kinowego Uniwersum Marvela, w którym rzeczony gigant pozwolił na wykorzystanie postaci Spider-Mana – odtwórcą został Tom Holland.

Reżyserią obrazu zajął się Ruben Fleischer. Scenariusz dostarczyli z kolei Scott Rosenberg i Jeff Pinkner. Polska premiera filmu odbędzie się 5 października 2018 roku.

Początkowo pojawił się w komiksach jako obcy strój noszony przez Spider-Mana, lecz lata później połączył się z fotografem o imieniu Eddie Brock, tworząc antybohatera – Venoma, a tym samym na stałe porzucając Petera Parkera. Od tamtego czasu, obca kreatura często zmieniała swoich gospodarzy.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Sony

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?