Advertisement
banner

Wonder Woman 1984 – nowe pogłoski związane z postaciami Pedro Pascala i Chrisa Pine’a

Uwaga: tekst zawiera poważne spoilery związane z filmem Wonder Woman.

Coraz więcej wieści i spekulacji związanych z sequelem hitu Patty Jenkins. Tym razem mamy kilka plotek tyczących się nowego w obsadzie Pedro Pascala oraz powracającego Chrisa Pine’a.

W obu przypadkach dostarczycielem informacji jest niejaki Daniel R na Twitterze, który w przeszłości udowadniał, że ma sporą wiedzę o planach Warner Bros. w tym aspekcie. Według niego Pedro Pascal ma być odpowiednikiem Davida Thewlisa z poprzedniej części, którego postać – z początku przedstawiona jako człowiek – ujawniła się potem jako Ares. Daniel R dodaje jeszcze, że Chris Pine ma zagrać właściwego Steve’a Trevora, a nie np. jego potomka. Jak wiemy, Trevor zginął w Wonder Woman heroiczną śmiercią. Może więc to wszystko się łączy i do życia przywróci go Hades, którego zagra właśnie Pascal?

Pedro Pascal i Chris Pine - kogo grają w Wonder Woman 1984?

Kadr z filmu Wonder Woman

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – nowe materiały z planu. Oddano hołd serialowi z lat 70.!

Kontynuacja przygód Diany z Themiscyry funkcjonuje obecnie pod tytułem Wonder Woman 1984. Akcja filmu przeniesie się z Europy do Ameryki i rozgrywać będzie się w latach 80-tych. Na stanowisku reżysera pozostała autorka pierwszej części Patty Jenkins, która przygotowała wspólnie z Geoffem Johnsem i Davem Callahamem scenariusz sequela będącym zarazem ósmym filmem w ramach DC Extended Universe.

W obrazie, obok Gal Gadot w tytułowej roli, na pewno pojawią się również Kristen Wiig (Cheetah), Pedro Pascal (rola nieznana) oraz Chris Pine (jako Steve Trevor).

Premiera Wonder Woman 1984 zaplanowana jest na 1 listopada 2019.

Źródło: Heroic Hollywood / ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?