Gra o Tron – Nowy smok pojawi się w kolejnym odcinku?!

Przed nami przedostatni odcinek Gry o Tron! Nic więc dziwnego, że internet kipi już od nowych teorii i przypuszczeń co do finału serialu. Jeśli nie jesteście na bieżąco z 8 sezonem ostrzegam przed spoilerami!

W 4. odcinku najnowszego sezonu widzieliśmy jak Daenerys straciła kolejnego smoka – Rhaegala. Fani serialu dopatrzyli się jednak w zwiastunie kolejnego epizodu 2 smoków! Czy oznacza to, że Rhaegal przeżył ostrzał i upadek do morza?  Według niektórych drugi smok nie jest „dzieckiem” Daenerys, a całkowicie nowo zaprezentowanym przez Twórców serialu stworzeniem.

Fani spekulują że jest to tzw. smok kanibal. Bestia znacznie większa od Drogona, która według książek Martina istniała jeszcze na długo przez rządami Targaryenów. Stwór nigdy nie został okiełznany przez ludzi, a swój przydomek wziął od zjadania jaj innych jaj smoków. Kanibala nie widziano w królestwie od lat, czyżby więc nadal żył i powrócił z Valyrii by pomóc Daenerys?

Swoje teorie fani argumentują kadrami ze zwiastuna, które możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz również: Gra o tron – eksperci wycenili, ile Starbucks musiałby zapłacić HBO za reklamę w serialu

Czy jednak czarne punkty na niebie nie są przypadkowymi ptaszkami, a zdziwienie Eurona i Tyriona spowodowane jest czymś całkowicie innym? O tym przekonamy się już w poniedziałek! Tymczasem zapraszamy do naszej analizy ostatniego odcinka oraz subskrybowania kanału!

Finałowy sezon Gry o Tron liczy  6 odcinków, które możemy oglądać co tydzień na antenie HBO w poniedziałki o godzinie 3:00 w nocy oraz o 20:10. Wszystkie poprzednie sezony dostępne są na platformie HBO GO.

Źródło: Własne | Ilustracja główna: HBO

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jeremy pisze:

To nie smoki, to latający kubek latte ze Starbucksa.

Ktoś z ekipy rzucił i zapomnieli usunąć w poprodukcji.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?