Henry Cavill jako wiedźmin Geralt na fanowskiej grafice!

Od wczoraj wiadomo, że Henry Cavill jest wielkim fanem gier i książek fantasy z serii Wiedźmin. Brytyjski aktor zdradził również, że chętnie wcieliłby się w postać Geralta w powstającym dla Netfliksa serialu. Wypowiedź ta zainspirowała popularnego internetowego twórcę Boss Logic, który dokonał wizualizacji Henry’ego Cavilla jako Białego Wilka.

henry cavill witcher wiedźmin fan foto

fot. Boss Logic

Zobacz również: Sebastian Stan wziął udział w przesłuchaniu do serialowego Wiedźmina?!

Wyjściowo historię Geralta z Rivii planowano przedstawić w formie pełnometrażowego filmu kinowego. W maju 2017 roku Sean Daniel Company oraz Platige Image porozumiały się z Netflixem i ogłoszono, że Wiedźmin zrealizowany zostanie jako serial. Producentami wykonawczymi serialu są Lauren Schmidt Hissrich, Sean Daniel, Jason Brown, Tomasz Bagiński i Jarosław Sawko. Andrzej Sapkowski, twórca książek i postaci Białego Wilka, będzie pełnił rolę konsultanta kreatywnego.

Zobacz również: Brakuje ci czegoś na Netflix? Oto strona do przesyłania próśb o dany tytuł!

Netflix ujawnił również krótki opis serialu, którzy brzmi następująco: „Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.”

Serial Wiedźmin znajduje się obecnie na etapie castingów, po których wybrani zostaną odtwórcy ról. Oficjalna data rozpoczęcia zdjęć nie jest znana, lecz wiadomo, że odbywać będą się zimą w Europie Wschodniej.  Pierwszy sezon Wiedźmina liczyć ma 8 odcinków. Premiera serialu nastąpi najprawdopodobniej w 2020 roku.

Źródło: Boss Logic / ilustracja wprowadzenia:

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?