Jumanji: Przygoda w dżungli nowym najlepiej zarabiającym w USA nie-spidermanowym hitem Sony!

Film Jake’a Kasdana święci triumfy, których rozmiarów mało kto się spodziewał po tej odnowionej wersji dawnego kultowego hitu dla młodzieży. Na przełomie poprzedniego i obecnego roku zarobili więcej od samego Ostatniego Jedi, potem wygrywali starcia z takimi premierami, jak Paddington 2 czy czwarta część Naznaczonego.Teraz dochodzi jeszcze do tego fakt, iż Skyfall, dotychczasowy lider wśród filmów od Sony Pictures, które nie są którąś wersją Spider-Mana pod względem przychodów na własnym podwórku, został zdetronizowany właśnie przez Jumanji!

Skyfall Marca Webba przyniósł studiu 304.3 miliony dolarów, ze Spider-Manów dystansując tylko Niesamowitego Spider-Mana 2 (262 miliony). W obecnej chwili Jumanji ma 316.9 milionów dolarów przychodu, więc niebawem powinien dogonić hit MCU Spider-Man: Homecoming (334.2 milliony), a nawet Spider-Mana 3 (336.5 milliona). Gdyby im się to udało, znaleźliby się na podium wszystkich filmów Sony, ustępując jedynie Spider-Manowi 2 (373.5 milliona) i Spider-Manowi (403.7 millionów) od Sama Raimiego.

Szkoda zatem, że polski dystrybutor zdecydował się tylko na wersję dubbingową tego filmu, odstraszając wielu widzów. Pozostaje w takim razie czekać na wersje na DVD i Blu-rayu.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?