Advertisement
Advertisement

Izabella Miko w obsadzie sequela Planety Singli

Obsada kontynuacji Planety singli powiększyła się o kolejna gwiazdę. W sequelu najlepszej polskiej komedii romantycznej ostatnich lat pojawi się goszcząca obecnie w Polsce Izabella Miko (Kochaj i tańcz, Step Up: All In). Powyższą informację ujawniono za pośrednictwem oficjalnego profilu filmu w serwisie Instagram, ale również sama aktorka pochwaliła się wiadomością umieszczając na swoim koncie relację z planu zdjęciowego.

 izabella miko planeta singli 2 foto plan

 

 

Prosto z Hollywood przyjechała do nas @izabellamiko! #hollywood #star #beauty #polishgirl #planetasingli2

Post udostępniony przez Oficjalny Profil Filmu ? (@planetasingli)


Opis dystrybutora: Związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Zobacz również: Maciej Stuhr zapowiada Planetę Singli 2

Do swoich ról w Planecie Singli 2 powrócą Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz, Piotr Głowacki. Na stanowisku reżysera nie zasiądzie Mitja Okorn, który obecnie pracuje w Hollywood nad filmem Life in a Year. Jego miejsce zajmie Sam Akina, współautor scenariusza pierwszej części oraz kontynacji, którą napisał wspólnie z Jules Jones.

Premiera drugiej części zaplanowana została na 9 listopada 2018 roku. Równocześnie nagrywana jest trzecia odsłona filmu, która w kinach pojawić się ma 8 lutego 2019 roku.

Ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube (James Bond – SNL Polska)

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?