Łotr 1. Gwiezdne wojny – Mark Hamill dzieli się wrażeniami z filmu na Twitterze

Najważniejsza postać uniwersum Gwiezdnych wojen? Część fanów na to pytanie odpowiedziałaby pewnie Han Solo, sporo wskazałoby Vadera, ale duży odsetek zwróci wzrok na Luke’a Skywalkera. Dlatego pewnie zainteresuje Was to, jaką opinię grający go Mark Hamill ma na temat najnowszego filmu uniwersum, Łotra 1. A opinię ma bardzo dobrą, o czym świadczy jego wczorajszy wpis na twitterze, w którym określił swój stan po jego obejrzeniu jako euforyczny i rozradowany. Mówił także o tym, ze film Garetha Edwardsa to dzieło perfekcyjnie obsadzone, znakomicie napakowane akcję i nie dające chwili oddechu. 

Zobacz również: Łotr 1. Gwiezdne wojny – udostępniono pełną ścieżkę dźwiękową filmu

Gwiazdą produkcji jest Felicity Jones (Teoria wszystkiego). Na ekranie towarzyszyć jej będą: Diego Luna (Zabić, jak to łatwo powiedzieć), Ben Mendelsohn (Bloodline), Donnie Yen (Ip ManBlade II), Jiang Wen (Niech zatańczą kule), Forest Whitaker (Ostatni król Szkocji), Mads Mikkelsen (HannibalCasino Royale), Alan Tudyk (Firefly) i Riz Ahmed (Wolny strzelec).

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie opowie wydarzenia mające miejsce przed filmem Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja. Fabuła obrazu skoncentruje się na przedstawieniu działań pewnej grupy rebeliantów, którzy podejmą się śmiałej, a zarazem niebezpiecznej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

Reżyserem galaktycznego widowiska jest Gareth Edwards, który nakręci produkcję na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Weitza. Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie trafił na ekrany polskich kin 15 grudnia 2016 roku.

źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?