Advertisement
Advertisement

Ant-Man 3 – Kathryn Newton jako nowa Cassandra Lang

Do obsady filmu Ant-Man 3 dołącza Kathryn Newton, gwiazda filmu Detektyw Pikachu, która wcieli się w rolę Cassie Lang. Stosunkowo niedawno ogłoszono, że aktorka dołącza do obsady i potwierdzono jej plany odnośnie postaci Stature.

Podczas Dnia Inwestora Disneya Marvel Studios potwierdziło, że Kathryn Newton zagra Cassie Lang w nowo przedstawionym tytule Ant Man i Osa: Quantumania.

Wcześniej to Emma Fuhrmann wcielała się w rolę starszej Cassie w Avengers: Koniec gry, ale Kevin Feige i cała spółka wyraźnie zaznaczyli, że chcą bardziej doświadczonej aktorki, żeby mogła kontynuować oraz rozwijać dalszą historię tej postaci w Marvel Cinematic Universe.

W komiksach nastolatka podąża śladami ojca i staje się superbohaterką na swoich własnych zasadach. Nadając sobie przydomek Stature, znacznie częściej nie rośnie, tylko się kurczy. Wielce prawdopodobne, że taki scenariusz przybierze Ant-Man 3, gdyż pogłoski wskazują o formowaniu się Młodych Avengersów, którzy stoczą walkę z Kangiem Zdobywcą.

„Ostatniej nocy marzyłam o zostaniu superbohaterką” – wspomina Kathryn. Aktorka opublikowała na swoim Instagramie post wraz z hashtagiem #STATURE. Taka wiadomość może, ale nie musi, potwierdzić to, czy zobaczymy Stature w trzeciej części przygód Ant-Mana. Wszystkie znaki jednakże wskazują, że film będzie idealną okazją, aby wprowadzić Młodych Avengersów na wielki ekran.

Oto post jaki zamieściła aktorka na swoim instagramowym koncie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KATHRYN NEWTON (@kathrynnewton)

Zobacz również: Ant-Man 3 – poznaliśmy oficjalny tytuł, wielki superzłoczyńca Marvela nadchodzi!

Ant-Man i Osa: Quantumania będzie filmem należącym do IV fazy MCU. Premiera filmu została zapowiedziana na 2022 r.


Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?