Borat 2 – Sacha Baron Cohen przekazał hojny datek na kościelną zbiórkę Jeanise Jones

Borat Boratem, tymczasem Sacha Baron Cohen okazał całkiem miły gest jednej z kobiet, która pojawiła się w Kolejnym filmie o Boracie.

Gwiazdor filmu Borat 2 dołączył do zbiórki pieniędzy  zoorganizowanej przez Kościół Baptystów dla Jeanise Jones  i  przekazał datek w wysokości 100 tysięcy dolarów. Przez wzgląd na brak możliwości podjęcia pracy z powodu pandemii Jones, opiekunka dla dzieci, znalazła się w trudnej sytuacji finansowej i nie była w stanie angażować się w kościelne sprawy tak, jak chciała. Amerykanka czuła się również oszukana przez producentów, gdyż myślała, że bierze udział w filmie o prawdziwych osobach i przez kilka miesięcy po zdjęciach przejmowała się losem bohaterki Tutar, która miała zostać „sprzedana bogatemu mężowi”. Za udział w Kolejnym filmie o Boracie otrzymała od producentów 3600 dolarów. Na jej prośbę uzyskane poprzez zbiórkę pieniądze zostały w całości przeznaczone na wsparcie dla potrzebujących w Oklahoma City. Łącznie poprzez kampanię na Go Fund Me zebrano 132 tys. dolarów.

Zobacz również: Jak oglądać MCU? Nowa metoda oglądania filmów Marvela!

Fot. Materiały prasowe

Kolejny film o Boracie: Tłusta łapówka dla amerykańskiego reżimu, by naród kazachski znów być wielki  to komedia mockumentary i sequel filmu z 2006 roku, który zadebiutował 23 października 2020 na platformie streamingowej Amazon Prime. W głównych rolach pojawiają się Sacha Baron Cohen oraz Maria Bakalova.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?