Advertisement
Advertisement

Czarownica 2 – bohaterowie na nowych plakatach

Już w przyszłym miesiącu na ekranach kin pojawi się sequel jednej z oryginalniejszych produkcji Disneya ostatnimi czasy.

Czarownica 2 obfitować będzie w większą liczbę – przynajmniej na papierze – barwnych postaci, na czele z Michelle Pfeiffer. Poniżej kilka plakatów z nimi w rolach głównych:

Zobacz również: Robert Pattinson po raz pierwszy w kostiumie Batmana! Aktor o swoich wrażeniach

W rolę tytułowej czarownicy ponownie wcieli się utalentowana Angelina Jolie. Na ekranie nie zabraknie też lubianej przez wszystkich, śpiącej księżniczki, czyli Elli Fanning.

Ponadto w obsadzie znajdują się również następujące gwiazdy: Michelle Pfeiffer – Królowa Ingrith, Sam Riley – Diaval, Imelda Staunton – Knotgrass, Juno Temple – Thistlewit, Lesley Manville – Flittle, Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein, Robert Lindsay, a także Harris Dickinson – książę Phillip.

Reżyserią obrazu zajął się Joachim Rønning. Scenariusz z kolei sporządzili: Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster. Do premiery dojdzie w październiku bieżącego roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?