Doctor Strange in the Multiverse of Madness – Danny Elfman skomponuje muzykę do filmu!

Kompozytor Danny Elfman znany za muzykę z takich filmów jak Spider-Man (2002) czy Powrót Batmana (1989), powróci do uniwersum Marvela! Elfman skomponuję muzykę do filmu Sama Raimiego, Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Podczas wywiadu dla Inverse, Danny Elfman potwierdził swój udział w nadchodzącym filmie MCU, Doctor Strange in the Multiverse of Madness! Kompozytor miał to do powiedzenia:

Po trochu zaczynam pracę wstępną do Doktora Strange’a 2, który reżyseruje Sam Raimi. Mimo tego, że nie zaczynam pracy przez najbliższe miesiące, to są fragmeny muzyki, które potrzebują na plan filmowy.

Powrót Elfmana do Marvela, będzie też pierwszym razem od 2004 roku, kiedy pracował z Samem Raimi. Wcześniej pracowali razem nad filmem Darkman, Spider-Man, Spider-Man 2, ale z powodu nieporozumień pomiędzy tą dwójką Elfman nie skomponował muzyki do Spider-Mana 3. Oprócz pracy z Raimim, Elfman stoi także za muzyką z m.in. Batmana z 1989 roku czy też z pierwszej części serii Mission Impossible.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Danny Elfman skomponuje muzykę do filmu!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Wednesday – Tim Burton nakręci serial o Wednesday Addams!

Fani będą musieli poczekać do marca 2022 roku, aby zobaczyć Doktora Strange’a z powrotem na dużym ekranie, ponieważ przez pandemię, premiera opóźnia się o prawie rok, gdyż była planowana na maj 2021.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness ma być powiązany z serialem WandaVision. Pojawi się w nim zresztą sama Elisabeth Olsen jako Scarlet Witch.


Źródło: inverse.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?