Jon Bernthal i Vera Farmiga dołączają do obsady prequela Rodziny Soprano!

Powiększa się nam obsada prequela tego słynnego serialu. Tym razem dołączyli tam kolejno Jon Bernthal – o którym ostatnio głośno z okazji zbliżającej się premiery Punishera – oraz Vera Farmiga, którą zobaczymy w najbliższym czasie w sequelu Godzilli.

Farmiga

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Alessandro Nivola prowadzi rozmowy w sprawie roli w prequelu Rodziny Soprano!

Tytuł prequela brzmi The Many Saints of Newark. Alan Taylor stoi za jego sterami, zaś scenariuszem zajmują się Lawrence Kasdan i sam David Chase, twórca Rodziny Soprano.

W filmie powrócą postacie znane z pierwowzoru. Mowa tutaj między innymi o ojcu Tony’ego, Giovannim Soprano, wujku Juniorze oraz matcę Livii. Oczywiście w swoich młodszych wersjach.

Rodzina Soprano emitowana była w HBO w latach 1999-2007. W obsadzie mogliśmy zobaczyć Jamesa Gandolfiniego, Ediego Falco, Stevena Van Zandta, Lorraine Bracco oraz Michaela Imperioliego. Serialowi na przestrzeni lat udało się zdobyć 21 statuetek Emmy, czyli telewizyjnych Oscarów oraz 5 Złotych Globów.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Baby Driver

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?