Mark Hamill i Stephen King dostrzegli polskiego laguna!

Wiadomość o odkryciu nowego gatunku gada z rodziny legwanowatych dotarła nawet do Marka Hamilla. Tajemniczy zwierz przejmuje Internet.

W zeszłym tygodniu Internet obiegła informacja o odkryciu nowego gatunku gada na jednym z krakowskich osiedli. Organizm nazwany lagunem został dostrzeżony na jednym z drzew. Kobieta która odkryła zwierzę mówiła, iż bało się go całe osiedle. Popularność croissa… to znaczy gada przekroczyła granice polskich mediów. O małym potworku dowiedział się cały świat. Nowe odkrycie postanowił skomentować również Mark Hamill, czyli aktor znany między innymi z roli Luka Skywalkera w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Amerykanin udostępnił post politologa Iana Bremmera, który dostrzegł doniesienia o nowym gatunku gada nieco szybciej. Dodał również własny komentarz.

Zobacz również: Nowy poradnik do Fortnite’a z udziałem bohaterów Marvela!

Prawdziwa tajemnica powraca: Jak croissant był w stanie wspiąć się tak wysoko. – napisał aktor na swoim Twitterze.

Dziwne doniesienia komentuje również ceniony pisarz Stephen King w następujący sposób.

Ten croissant przybył na naszą planetę Z POŻĄDANIEM ZIEMSKICH KOBIET! – napisał Amerykanin

A teraz trochę bardziej poważnie. Pozwolę sobie wytłumaczyć całą sytuację osobom, które nie wiedzą o co chodzi z tajemniczym lagunem. W zeszłym tygodniu Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami otrzymało tajemniczy telefon od kobiety, która twierdziła, iż jakiś lagun terroryzuje jej osiedle. Pracownik Towarzystwa doszedł w końcu do wniosku, że kobiecie chodzi o legwana. Ruszył on więc niepewnie na miejsce, spodziewając się iż nic tam nie zastanie. Bowiem bardziej prawdopodobne było, iż był to żart telefoniczny, niż że prawdziwy legwan chodzi po osiedlu w naszym polskim klimacie. Okazało się jednak, że istotnie na drzewie, które wspomniała kobieta jest coś tajemniczego. Nie był to jednak gad, a croissant. Towarzystwo postanowiło poinformować o zajściu w swoich mediach. A informacja na temat wydarzenia pojawiła się między innymi w BBC.


Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?