Pepper Potts we własnej zbroi w Avengers 4! Nowa grafika!

W październiku Gwyneth Paltrow czyli marvelowska Pepper Potts opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z planu Avengers 4, na którym ubrana jest w zbroję podobną do pancerza Iron Mana. Fotografia zapoczątkowała falę plotek dotyczących roli Pepper w nadchodzącym filmie MCU. Fani przewidują, że narzeczona Tony’ego Starka ruszy w misję ratunkową by pomóc Iron Manowi. Bohaterka podobny kostium nosiła już w komiksach gdzie nosił on nazwę Rescue.

Poniżej zobaczyć możemy nową grafikę stworzoną przez fana. Daje ona obraz na to jak Pepper Potts prezentować będzie się w nowym pancerzu!

fot. Alioramus7 – reddit

Zobacz również: Na planie Avengers 4 padł ostatni klaps!

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

 

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Premiera filmu w kwietniu 2019.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: naczelny@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?