Advertisement
Advertisement

Psy 3 – debiutantka Dominika Walo zagra główną rolę żeńską. Zdjęcie z filmu

W filmie Psy 3. W imię zasad dominuje obsada męska, lecz nie zabraknie też postaci kobiecych. W głównej roli żeńskiej zobaczymy debiutującą na dużym ekranie Dominikę Walo. Zaprezentowano zdjęcie przedstawiające aktorkę na planie produkcji Pasikowskiego.

Angela (Agnieszka Jaskółka) i Nadia (Magdalena Dandourian) z poprzednich odsłon kultowej serii Psy przez lata zyskały status legendarnych bohaterek. W filmie Psy 3. W imię zasad pojawi się postać Oli. Jest to niezależna i pewna siebie dziewczyna, która tylko na pozór doskonale radzi sobie w świecie mężczyzn, a tak naprawdę szuka miłości, bezpieczeństwa i uczciwości. W tej roli debiutująca na dużym ekranie Dominika Walo.

Dominika Walo to studentka IV roku aktorstwa w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Jej dyplomowy spektakl „NIE JEDZ TEGO, to jest na Święta” w ubiegłym tygodniu zdobył GRAND PRIX 39. WGIK International Student Festival w Moskwie. Psy 3. W imię zasad to kinowy debiut aktorki.

dominka walo ola psy 3

fot. Bartosz Mrozowski

W Psach 3, Franz Maurer po 25 latach odsiadki wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu Jacka Stronga. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu Psy II: Ostatnia krew. Film na podstawie własnego scenariusz reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki (Drogówka). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński (Zimna WojnaJack Strong), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Zobacz również: 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy – film TVN i twórcy Rojsta trafi w przyszłym roku do kin

W obsadzie znajdują się: Bogusław Linda, Cezary Pazura, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Mirosław Baka, Jan Frycz, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik, Eryk Lubos, Edward Linde-Lubaszenko, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Aleksandra Linda, Dominika Kluźniak i po raz pierwszy na dużym ekranie Dominka Walo.

Premierę filmu Psy 3. W imię zasad ustalono na 17 stycznia 2020 roku. Za dystrybucję w polskich kinach odpowiada Kino Świat.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?