Star Wars – Rian Johnson rozważał wprowadzenie Anakina Skywalkera do The Last Jedi

Reżyser The Last Jedi, Rian Johnson odpowiedział fanowi na Twitterze, że Anakin Skywalker mógł powrócić w filmie jako Duch Mocy!

Mimo, że minęły już prawie 3 lata od premiery The Last Jedi, Rian Johnson przyznał na Twitterze, że miał w planach wprowadzenie Anakina Skywalkera jako Ducha Mocy do filmu. Reżyser wspomniał również, że ojciec Luke’a Skywalkera miał się pojawić w kluczowej scenie filmu.

Zobacz również: The Mandalorian – Fenomenalne grafiki koncepcyjne z 5 odcinka serialu Disney +! [SPOILER]

W odpowiedzi do fana, Johnson napisał, że rozważał wprowadzenie Anakina zamiast Yody w scenie spalenia za pomocą pioruna drzewa. Uznał jednak, że relacja Yody i Luke’a, jako mistrza i ucznia dużo lepiej sprawdziłaby się w tej scenie, niż gdyby miał do niej wprowadzić Anakina. Luke bowiem znał swojego ojca głównie jako Sith’a i stanowiłby dla niego znacznie gorszy autorytet niż Yoda.

Zobacz również: The Mandalorian – odcinek z Ahsoką może rozgrywać się przed finałem Rebels

Mark Hawalker

fot. Disney

Tego typu pytań Johnson dostaje ostatnio coraz więcej. Zaczęło się od tego, że jeden z fanów zapytał, czy reżyser przyczynił się do powstania tytułu filmu. Warto wejść na jego Twittera, aby dowiedzieć się o wielu ciekawostkach, dotyczących produkcji, które wyreżyserował.

 


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Kinoman uwielbiający: Marvela, Star Wars (zwłaszcza Ahsokę Tano), oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku, Harry'ego Pottera, czytać książki/komiksy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?