Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Super głosy Supersióstr. Diiya i Maciejczuk w tytułowej piosence z filmu Supersiostry

Autor: Kacper Domański
26 kwietnia 2024
Super głosy Supersióstr. Diiya i Maciejczuk w tytułowej piosence z filmu Supersiostry

Singiel promuje pełen akcji i efektów specjalnych film „Supersiostry”, który już 10 maja zadebiutuje na ekranach kin. Utwór o siostrzeństwie, przyjaźni i wsparciu idealnie oddaje jego przesłanie.

„Od kiedy jesteś tu

nie zgubi nas ten wiatr

uratujemy świat

ty siostrę we mnie masz

na zawsze…”

– siostrzana moc głosów Diiyi i Faustyny Maciejczuk od dzisiaj wybrzmiewa w eterze!

Chwytliwy tekst i wpadająca w ucho melodia to przepis na sukces teamu autorsko-producenckiego Hotel Torino, czyli Patryka Kumora i Dominica Buczkowskiego-Wojtaszka, autorów wielu hitów czołowych polskich artystów, wielokrotnie nagradzanych i nominowanych do Fryderyków.

POSŁUCHAJ NA PLATFORMACH STREAMINGOWYCH

Supersiostry - klip

O czym opowiada film Supersiostry?

Nastoletnia Ala (Katarzyna Gałązka) nie pasuje do otaczającego ją, prowincjonalnego świata. Wciąż się buntuje i działa na przekór ojcu (Grzegorz Damięcki), nauczycielowi fizyki w miejscowej szkole. Kiedy Ala przypadkiem odkrywa, że posiada supermoce i spotyka siostrę Lenę (Karolina Bruchnicka), o której istnieniu nie wiedziała, jej życie wywraca się do góry nogami – i to dosłownie. Tropem obdarzonych nadnaturalnymi mocami dziewczyn podąża Pułkownik (Marek
Kalita) i jego niebezpieczny towarzysz Hektor (Mateusz Kościukiewicz) z tajnego Departamentu 92. Celem żołnierzy jest stworzenie potężnej broni nowej generacji. Aby ją zdobyć są w stanie wiele poświęcić, nawet życie sióstr. Czy po latach rozłąki Ala i Lena będą potrafiły połączyć siły i współpracować? Czy supersiostry ruszą na ratunek nie tylko sobie nawzajem, ale również światu?

Więcej o nowościach filmowych przeczytasz w Movies Room:

Na ekranie spotkały się wschodzące gwiazdy polskiej kinematografii – Katarzyna Gałązka („Klangor”, „Bring Back Alice”),
Karolina Bruchnicka („Córka trenera”, „Minuta ciszy”) oraz debiutujący na wielkim ekranie Tymek Frączek. Partnerują im: Grzegorz Damięcki, Mateusz Kościuszkiewicz oraz Marek Kalita.

Reżyserem filmu jest Maciej Barczewski, który we współpracy z Krzysztofem Gurecznym stworzył również scenariusz. „Supersiostry” wyprodukowało Aurum Film, studio mające na koncie m.in. nominowany do Oscara film „Boże Ciało”, hit Netflixa „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, czy obsypanego nagrodami „Kosa”. Za dystrybucję odpowiada firma NEXT FILM, która wprowadziła do kin takie hity jak „Chłopi”, „Akademia Pana Kleksa” czy „Za duży na bajki 2”.

Informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.