The Electric State – Millie Bobby Brown wystąpi w nowym filmie braci Russo

Millie Bobby Brown połączy siły z braćmi Russo, aby zagrać główną rolę w adaptacji graficznej noweli sci-fi The Electric State dla studia Universal.

Kariera Millie Bobby Brown nabiera coraz to większego tempa. Joe i Anthony Russo nakręcą adaptację graficznej noweli Simona Stalenhaga The Electric State i Millie Bobby Brown (Stranger Things, Enola Holmes, Godzilla: Król Potworów) ma być odtwórczynią głównej roli.

Studio Universal Pictures niedawno nabyło prawa do wielce poszukiwanej własności, która pierwotnie miała być stworzona przez Andy’ego Muschietti w 2017r. Kiedy postanowił stanąć za sterami filmu The Flash dla Warner Bros. bracia Russo postanowili przejąć inicjatywę.

Akcja The Electric State ma miejsce w alternatywnej przyszłości i skupia się na nastoletniej dziewczynie, która zdaje sobie sprawę, że dziwny robot, który do niej przychodzi został przysłany przez jej zaginionego brata. We dwójkę udają się w podróż odnalezienia brata w wyimaginowanym świecie pełnym ludzi łączących się na wszelaki możliwy sposób  z robotami odkrywając przy tym wielki spisek jaki zagraża ludzkości.

Duet reżyserów odpowiedzialny za Avengers: Koniec gry będzie również odpowiedzialny za produkcję podczas gdy niedawni współpracownicy Christopher Markus i Stephen McFeely napiszą scenariusz do produkcji.

Jesteśmy podekscytowani, że udało się dogadać ze studiem Universal, które powierzyło nam nakręcenie kinowej wersji Electric State. To jest niesamowita wiadomość dla nas jako filmowców i dla publiczności z całego świata, którzy raz jeszcze pragną przeżyć kinowych doświadczeń. To jest również pozytywny znak, w momencie gdy szczepionki będą dostępne bardzo możliwe, że kina powrócą do działania. – wspominają bracia Russos.

To jest bardzo ludzka historia skupiona wokół nastoletniej dziewczyny, która posiada moce i nic więcej. Kolejną rzeczą, z której jesteśmy naprawdę dumni odnośnie historii jest to, że , że wszyscy główni bohaterowie oprócz jednej wspierającej postaci to kobiety co jest świetne, że można w tym uczestniczyć. – dodaje Markus.

Millie Bobby Brown

Fot. Kadr z serialu Netflix „Stranger Things”

Zobacz również: Czarna Pantera – Chadwick Boseman nagrał dialogi do serialu What If…?

Widać, że aktorka wraz narastającą popularnością po udanych kreacjach w serialu Stranger Things i przygodach Enoli Holmes nie zamierza zwalniać tempa i próbuje swoich sił w coraz to ambitniejszych produkcjach. Już raz można było zobaczyć jak korzysta ze swoich nadprzyrodzonych mocy w serialu Netflixa, więc ponowne wejście na grunt bohaterki przepełnionej supermocami nie powinien stanowić dla niej większego problemu.

Bracia Russo niebawem zaczną kręcić swój kolejny projekt The Gray Man, więc produkcja The Electric State prawdopodobnie ruszy pod koniec 2021r. lub na początku 2022r.


Źródło: ComicBookMovie.Com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?