Thor: Love and Thunder – Vin Diesel może powrócić jako Groot

Dzień bez informacji z uniwersum Marvela dniem straconym! W piątek ogłoszono, że Chris Pratt powróci do roli Star-Lorda w Thor: Love and Thunder. Teraz szerzą się spekulacje, że Vin Diesel może powtórzyć swój występ jako Groot po wylądowaniu w Australii. Czy możemy się spodziewać powrotu kolejnego ulubieńca fanów ?

Informacja o powrocie Chrisa Pratta do roli Star- Lorda w Thor: Love and Thunder z pewnością wzbudziła większe zainteresowanie najnowszymi przygodami Boga Piorunów. Obecnie pojawiają się coraz liczniejsze spekulacje odnośnie pojawienia się innych Strażników w filmie. Po tym jak Vin Diesel pojawił się w Sydney w Australii, fani są przekonani, że będzie kolejnym członkiem Strażników Galaktyki, który dołączy do projektu i powtórzy swoją rolę jako Groot.

Należy pamiętać, że wcześniej Vin Diesel wspomniał:

Reżyser rozmawiał ze mną, że Thor włączy część Strażników Galaktyki. To będzie bardzo interesujące, nikt nic nie wie, może nie powinienem nic mówić. Także tak, to nie do końca jest spoiler!”

Pod koniec Avengers: Endgame, Bóg Piorunów wyruszył ze Strażnikami w dalszą podróż, więc ich pojawienie się w filmie ma uzasadniony sens. Jest to także czas dla Thora do rozstania, by mógł rozpocząć swoją nową solową przygodę (zostawiając całą drużynę wolną, aby ich dalsze losy poznać w Strażnikach Galaktyki Vol. 3 Jamesa Gunna).

Czemu obecność Vina Diesela jest potrzebna w Australii to ciężko stwierdzić, choć zazwyczaj nagrywanie dialogów dla Groota odbywa się po tym jak kamery przestaną kręcić. Rozpoczęcie produkcji planowane jest na początek stycznia. Kolejnych informacji należy się spodziewać z czasem.

Zobacz również: Marvel’s Avengers – największa porażka tego roku? Fatalne wyniki w liczbie graczy

Czwarta część Thora zadebiutuje w kinach 11 lutego 2022 roku. W nowej odsłonie powróci Natalie Portman w roli Jane Foster. Reżyserią i scenariuszem ponownie zajmie się Taika Waititi. Możemy być, więc pewni, że Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii. Teraz pozostaje tylko czekać na bardziej szczegółowe informacje dotyczące antagonisty jaki pojawi się w filmie.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe.

Wielbiciel wszelkiej popkultury i wieczny poszukiwacz nowych pasji. Miłośnik fantasy zwłaszcza twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Zapalony gracz zarówno komputerowy jak i konsolowy. Zafascynowany kinem, książkami oraz muzyką filmową. W wolnym czasie poświęcam się przygotowaniom na start w biegu Hardcore na Runmageddonie.
Słuchacz każdego gatunku muzycznego, stale starający się poszerzać horyzonty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?