Uncharted – nowe zdjęcia z flimowej adaptacji serii gier

Seria Uncharted znana jest przede wszystkim jako jedna z najlepszych serii gier. Niedługo jednak otrzymamy filmową adaptację, przygód Nathana Drake’a. Niedawno otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na Toma Hollanda w roli głównej, a dzisiaj dostaliśmy kilka nowych i tajemniczych zdjęć z produkcji.

Film Uncharted zbliża się wielkimi krokami, dzięki czemu otrzymujemy coraz więcej oficjalnych i nieoficjalnych zdjęć z produkcji. W październiku otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na młodego Nathana Drake’a, w którego wcieli się Tom Holland. Dzisiaj za to otrzymaliśmy kolejne zdjęcia tym razem skupione bardziej na przedmiotach, które przyozdobią produkcję.

Zobacz również: Twórcy Co w duszy gra zapraszają do wspólnego seansu!

Uncharted będzie prequelem gry z 2007 roku, o tym samym tytule. Seria koncentrowała się na losach Nathana Drake’a, czyli wszechstronnego poszukiwacza przygód i skarbówW filmie oprócz Toma Hollanda zobaczymy również Marka Wahlberga w roli Victora Sullivana, Antonio Banderasa, Sophię Ali czy Tati Gabrielle. Za reżyserię odpowiada Ruben Fleischer (Venom, Zombieland).

Premiera filmu Uncharted planowana jest na 16 lipca 2021 r.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?