Uncharted: Robert Downey Jr w kontynuacji?!

Pierwsza filmowa adaptacja serii gier Uncharted trafi do kin w lipcu przyszłego roku. Mimo, iż owa premiera ma mieć miejsce za ponad pół roku, plotki mówią, że twórcy planują już kontynuację produkcji. Dotyczą one również pojawienia się Roberta Downeya Jra, jako antagonisty.

Jak wiadomo, o tym, czy powstanie kontynuacja Uncharted zadecydują w głównej mierze zarobki filmu. Niemniej jednak plotki mówiące o powstaniu kontynuacji dają do zrozumienia, że Sony Pictures przewiduje sukces finansowy.

Zobacz również: Spider-Man 3 – fenomenalna fanowska grafika z filmu!

Na początku roku, Tom Holland wyznał, że chciałby zobaczyć Dwayne’a Johnsona, jako głównego antagonistę kontynuacji Uncharted. Dzisiejsze plotki sugerują jednak, że tę rolę może otrzymać Downey Jr.

kadr z filmu Spider-Man: Homecoming

Adaptacja gry ma nie być ściśle powiązana z serią gier. Będzie to osobna historia Nathana Drake’a, jednak jak zapowiadają twórcy, możemy się spodziewać wielu smaczków z serii gier. W obsadzie filmu oprócz Toma Hollanda są: Antonio Banderas, Mark Wahlberg oraz Sophia Ali.

Czekacie na Uncharted i chcielibyście, żeby w kontynuacji pojawił się Robert Downey Jr?

 


Źródło: wegotthiscovered.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Endgame

Kinoman uwielbiający: Marvela, Star Wars (zwłaszcza Ahsokę Tano), oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku, Harry'ego Pottera, czytać książki/komiksy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?