Advertisement
Advertisement

X-Men: Mroczna Phoenix – oto szkice koncepcyjne przedstawiające Skrulle

Co pewien czas pojawiają się kolejne doniesienia w związku z tym, co zostało ostatecznie wycięte z filmu Simona Kinberga.

Jak wiemy, w X-Men: Mroczna Phoenix pierwotnie miały się pojawić m.in. znana widzom z Kapitan Marvel komiksowa rasa Skrulli. W omawianej produkcji Jean Grey miała zmierzyć się w kosmosie z całą flotą z najeźdźcami. Ostatecznie do tego nie doszło i choć nie wiemy nawet, czy w ogóle doszło do kręcenia z nimi scen, pojawiły się szkice koncepcyjne przedstawiające ich i samą bitwę w przestworzach.

Zobacz również: III kwartał 2019 roku stratny dla Disneya. X-Men: Mroczna Phoenix winowajcą?

Mrocznej Phoenix ugrupowanie X-Men stawi czoła jednemu z najpotężniejszych i najgroźniejszych wrogów w całej swojej karierze. A będzie nim ich własny członek – Jean Grey! Podczas misji ratunkowej mającej miejsce w kosmosie wspomniana bohaterka niemal umiera, kiedy zderza się z tajemniczą, pozaziemską siłą. Gdy wraca do domu, odkrywa, że jej moc drastycznie wzrosła, lecz jest również znacznie bardziej niestabilna. Walcząc z zamieszkałym w jej wnętrzu bytem, Jean wydobywa z siebie moce, których nie jest w stanie kontrolować. W związku z tym rani otaczające ją osoby oraz niszczy więzy spajające ugrupowanie X-Men. Bohaterowie zatem muszą szybko znaleźć sposób na ponownie zjednoczenie się, nie tylko, by powstrzymać Jean i uratować jej duszę, ale także w celu ocalenia naszej planety przed żądnymi władzy przybyszami z kosmosu.

W obsadzie X-Men: Mroczna znajdują się następujące gwiazdy: Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Tye Sheridan (Cyclops), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Sophie Turner (Jean Grey) i Evan Peters (Quicksilver).

X-Men: Mroczna Phoenix pojawił się na ekranach polskich kin 7 czerwca 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Houston Sharp/20th Century Fox

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?